Mountaindrop Organic Kombucha 330 ml

Wysyłka w 1 - 2 dni robocze
Cena 14,00zł Dostępny1 - 2 dni robocze
Product jest niedostępny. zapytaj o produkt/dostępność

Mountaindrop Kombucha to naturalnie fermentowana herbata, oparta na fermentowanej organicznej zielonej herbacie z kulturami kombucha (bakterie i drożdże). Nasza kombucha jest nasycona najwyższej jakości oryginalnym Mountaindrop Shilajit, aby dać Ci dodatkowy zastrzyk energii, którego potrzebujesz, aby przetrwać dzień! Smak i kolor pochodzą wyłącznie z kawałków ekologicznej herbaty miętowo-limonkowej.

Mountain Drop Kombucha jest bardzo dobra dla zdrowia i zawiera niezłą gamę witamin i innych korzystnych składników. Jest bogaty w dobroczynne probiotyki! Kombucha zawiera również przeciwutleniacze, może zabijać szkodliwe bakterie i pomagać w walce z różnymi chorobami. W połączeniu z Shilajit wnosi moc natury do Twojego domu.

Smak: mięta/limonka 

Masa netto: 330 ml 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Składniki: woda, zielona herbata o smaku limonki* <2%, mięta* <2%, shilajit, cukier*, dwutlenek węgla, kultura kombucha.

*certyfikowana produkcja ekologiczna

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Po trzech tygodniach stosowania zalecana jest tygodniowa przerwa. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza z powodu problemu zdrowotnego, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem tego lub jakiegokolwiek suplementu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Trzymać poza zasięgiem dzieci.