DOŚWIADCZAJ MOCY MATKI NATURY
Od starożytnych czasów Matka Natura obdarowuje ludzi swoimi niesamowitymi darami. Jednym z nich są niewątpliwie wyjątkowe krople, które wyłaniają się ze zboczy gór Ałtaju. Po doświadczeniu ich działania nic już nie będzie takie samo. Mountaindrop Shilajit wspiera twoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne, pozwalając Ci w pełni korzystać z życia. Każda kropla jest zbierana ręcznie i z najwyższą starannością umieszczana w fioletowym szklanym pojemniku, który chroni każdą porcję przed działaniem czynników zewnętrznych. Gwarantuje to, że każdego dnia otrzymasz najwyższą jakość prosto z Natury! Ciesz się niesamowitym prezentem od Mountaindrop!
 
MOUNTAINDROP to naturalna substancja zbierana tylko w pasmach wysokogórskich znana również jako mumio, mumie, asfalt lub shilajit. Ten roślinno-mineralny nektar stopniowo wyłania się z pęknięć w skale na wysokości ponad 3000 m n.p.m.
Opis Shilajit i skład chemiczny
Współczesne badania pokazują, że Mumie Shilajit jest niezwykle złożoną chemicznie substancją, która powstaje w nielicznych wysokogórskich regionach świata. Najprościej rzecz ujmując, jest to naturalna mieszanina materii organicznej i nieorganicznej. Sam Mumie Shilajit powstaje w szczelinach skalnych i przybiera formę filmu, skorupy lub czarnych i ciemnobrązowych żywicznych mas z domieszką piasku i żwiru.
 
MOUNTAINDROP Mumie Shilajit po zebraniu jest oczyszczony z zanieczyszczeń, dzięki czemu masy te stają się jednolite i elastyczne w swojej konsystencji. Ich powierzchnia staje się lśniąca. Mają specyficzny aromat, lekko gorzki smak i temperaturę topnienia równą 80°C. To właśnie tą mieszaninę nazywa się Mumie. Mumie można przechowywać przez bardzo długi czas, jednak po pewnym okresie traci zawartą w sobie wilgoć i stopniowo twardnieje. Po ponownym umieszczeniu w wodzie szybko się rozpuszcza i odzyskuje swoje właściwości.