Jak stosować?
Produkt przyjmuje się raz dziennie, rozpuszczając go w ciepłej wodzie, herbacie lub mleku o temperaturze max 39°C. Zalecana jest woda filtrowana i niechlorowana. Porcja początkowa powinna być wielkości ziarna pszenicy, później porcję można zwiększać max. do wielkości ziarna grochu. Do roztworu można również dodać masło klarowane, mleczko kokosowe lub miód.
 
 
SPOŻYCIE: Przy pomocy łyżki odłam kawałek MOUNTAINDROP Shilajit wielkości ziarna pszenicy lub grochu i rozpuść go w 200 ml płynu. Shilajit całkowicie rozpuszcza się w ciągu kilku minut. Wymieszaj energicznie i spożyj. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia (0,2 do 0,6 g). Po każdych trzech tygodniach stosowania zalecana jest tygodniowa przerwa.
 
 
Pamiętaj, że Shilajit może być używany na różne sposoby! Jest doskonałym składnikiem napojów regeneracyjnych, koktajli i specjałów kulinarnych. W kosmetologii shilajit stosuje się do przygotowywania peelingów, okładów i maści, które ze względu na swoją wysoką skuteczność są bardzo cenionymi kosmetykami. Shilajit nie zawiera alergenów i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
 
 
Zabieg Shilajit przeciw rozstępom, bliznom i cellulitowi:
 
1. Rozpuść 1 część shilajit w tej samej ilości czystej wody.
2. Rozpuścić 9 części masła shea w pojemniku podgrzanym w kąpieli wodnej.
3. Dodaj roztwór shilajit do rozpuszczonego masła shea i mieszaj, aż uzyskasz jednolitą konsystencję. Jeśli chcesz, aby maść miała przyjemniejszy zapach, dodaj kroplę ulubionego olejku eterycznego.
4. Poczekaj, aż krem ostygnie, aby uzyskać gładką konsystencję.
5. Wmasuj krem w obszary dotknięte cellulitem lub rozstępami raz lub dwa razy dziennie, najlepiej po prysznicu, gdy pory skóry są otwarte.
6. Aby uzyskać lepszy efekt, nałóż grubszą warstwę maści i pozwól jej działać przez 2 godziny. Po użyciu weź letni prysznic. Efekty można zobaczyć po 4-6 tygodniach regularnego stosowania. Roztwór shilajit z oczyszczoną wodą można również wmieszać w krem na dzień lub na noc. Poprawia to właściwości odmładzające i rewitalizacyjne kremu.